| broscutsaaa a întrebat:

Ca sa nu va zapacesc de tot.intai va povestesc happy

Am fost cu un baiat mai mare ca mine. aproximativ 2 saptamani. Totul era bine si frumos, dar intr-o seara n`a putut venii sa ne intalnim. L`am inteles, pentru ca si el ma intelegea de fiecare data. Dar prietena mea mi-a zis sa nu-l mai inteleg atata.

Pe mess i-am reprosat unele chestii, iar el a zis ca mai bine punem punct, fiindca nu vrea sa sufar.De fiecare data cand vorbesc cu el, imi vorbeste frumos si`mi spune ca e mai bine ce a facut, deoarece o sa-i multumesc mai tarziu.

Intrebarea este : de ce a pus punct?

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Poate pentru ca isi doreste o relatie serioasa, de lunga durata, si pe deasupra, baietilor nu le place sa fie cicaliti si sa nu poata face nimic ca este cineva care ii critica pentru orice.Nu a avut dreptate prietena ta cand a zis ca sa nu-l mai intelegi... tu in fiecare zi ai chef de intalnit si chestii de alea? Oricum, motivul exact il stie doar el. Daca chiar vrei sa afli, vorbeste cu vreun prieten de-al lui:*

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Te considera imatura.

daniela
| daniela a răspuns:

Probabil din respect fata de tine, e mai mare si probabil isi doreste o altfel de relatie si atunci chiar trebuie sa-i multumesti ca te place si te respecta

| broscutsaaa explică:

Pai chestia e ca am vorbit chiar cu el.
Acum are alta prietena, dar inca vorbeste cu mine pe mess.

Ma intreaba ce fac, cu cine mai sunt.

A, si mi-a spus ca daca vreau sa fiu cu cineva. intai sa-i spun si lui cu cine. sa vada "daca ma merita". thinking