| Madness a întrebat:

Am un Iphone 5 blocat pe T-mobile US ios 8.4. Este in activation mode pentru ca i-am dat restore.Nu are icloud. Daca cumpar R-Sim 10, R-sim 10 suporta iOS 5 si poate sa treaca de activation mode ca sa pot folosi Iphone-ul? Mentionez din nou nu are icloud.
Am nevoie neaparat de o cartela de la T-mobile US, daca da, de unde as putea sa fac rost la noi in tara in Romania? Dau funda la cine ma ajuta.

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Cauta pe olx. Sunt multi care nu vand cartele T-Mobile US, ci iti fac ei direct tot procedeul.
Nu stiu ce sa zic de iOS 5; cred ca iPhone-ul tau va trece de la iOS 6 in sus.