| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un iP4s blocat iCloud si as vrea sa stiu daca sunt adevarate tutorialele acelea stupide de pe YouTube cu niste programe speciale poti activa telefon (sa treci de activation lock) si sa il poti folosi doar ca iPod. Daca l-as putea folosi doar ca iPod, as putea sa il vand si eu la randul meu cu un pret mai bun.

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Poti sa-l folosesti si sa-l vinzi, dar nu iti poate zice nimeni pretul exact cu care o sa-l vinzi.

| Adbbmsh a răspuns (pentru ombladon):

Deci este totusi posibila trecerea de activation lock? mersi

| ombladon a răspuns (pentru Adbbmsh):

M-am interesat putin si am vazut ca nu se pot debloca, ceea ce mi se pare ok!

| Adbbmsh a răspuns (pentru ombladon):

Iphone 4? nu 4s am gresit. Cica ip4 se poate, de aici in sus nu

| ombladon a răspuns (pentru Adbbmsh):

Aici scrie ca nu poate fi deblocat. http://forum.softpedia.com/......-tutorial/

| Adbbmsh a răspuns (pentru ombladon):

E de prin ianuarie post-ul si acollo discutau ca intr-o luna -doua va aparea

| ombladon a răspuns (pentru Adbbmsh):

Na,eu nu as vrea sa se faca posibila deblocarea...