| madalinfindrihan a întrebat:

Am un iphone 5 cumparat recent aproape 2 zile si totul merge perfect nu e codat sau ceva dar mi se descarca bateria repede si nu cred ca e pentru ca stau pe net sau ma joc alte jocuri pe el ca nu am stat mult dar nu cred ca e normal sa se descarce asa repede. Am dezacivat unele aplicatii dau funda cine stie.

Răspuns Câştigător
| Alex1510 a răspuns:

Asta pentru ca are o baterie slaba de 1440 de mah. (Cele cu baterie mai durabile au +2000 mah)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dragoimaria28 a răspuns:

Si eu ma confrunt cu aceeași problema. L-am ținut descărcat câteva zile, credeam ca e din cauza ca il încarcă prea des, dar nu a mers.