| madalinfindrihan a întrebat:

Deci repet am o problema cu Iphone 5 luat recent nu are probleme sau ceva de genul uitati-va la intrebarea anterioara deci mi se descarca bateria foarte repede azi dimineata la ora 7 aveam 100% am stat pe net si m-am jucat putin nu mult si aproape era descarcat azi l-am incarcat de 3 ori acum in momentul asta isi face update de ios la 9.2.1 pentru ca nu mai stiu ce sa ii fac parca se descarca mai repede si cred ca se incalzeste am senzatia ca e mai cald ca de obicei la spate sau poate e normal ca nu stau mult pe el. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Inchizi aplicatiile dupa ce termini treaba cu ele? happy

| madalinfindrihan explică (pentru Rakanishuu):

Am rezolvat aseara nu mi se mai descarca asa repede e putin mai decent aveam o aplicatie de fapt un joc care consuma 40% din energie si l-am sters acum tin pe off location service si nu stiam ca am netul de la tell pornit mereu am uitat ca am mb si etc. Dar iti dau funda mersi.

1 răspuns: