| Sxx a întrebat:

Am un iphone 5 si nu stiu cum sa-l conectez la internet prin cablu de date USB. La inceput imi zice sa cuplez iphone-ul la computerul meu si sa selectez iphone-ul din lista de servicii de reateaua de configurari. Am facut si asta dar cand dau sa selectez iphone-ul dau si apare alt ceva. Vreau un raspuns macar intr-un alt mod ca nu am idee cum sa fac, doar prin cablu USB, daca se poate sa urmez niste pasi. Dau Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Soryn2244 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=n5zT-QKzxVw daca la asta te referi