| Cristu15Ma a întrebat:

Am un iphone 5s, mi am spart display ul, si am fost la un service mi l-a facut, l am ridicat, dupa 1 saptamana jumate mi sa dezlipit touch scren ul, el merge insa e cam incomod si imi e frica sa nu l sparg, nu il pot duce la service inapoi pentru ca l am facut in Galati, iar eu stau in constanta., credeti ca la un service ar putea sa lipeasca din nou display ul? cam cat ar costa?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, păi atâta timp cât displayul este bun, nu trebuie să comande altul, decât dacă-l sparge din greșeală, te va costa decât manopera (50-100 lei). Pe net am găsit acum, manopera e 60 lei.

| PANZER42 a răspuns:

Da, poate sa il lipeasca, insa in ceea ce priveste costul, nu stiu sa iti spun, probabil intre 100 si 200 de lei

| iavan a răspuns:

Dacă ai numărul lor de telefon suna-i și spune-le, dacă fac figuri îi reclami la OPC