| Unicucebeea a întrebat:

Am un Iphone 5s si de cateva ore am constatat ca nu se mai aude nici un sunet exceptand soneria.
Cand vreau sa ridic volumul imi apare volumul castiilor chiar daca nu este contectat la ele.
Am curatat mufa si inca nu merge.
Ajutor!
Funda.

Răspuns Câştigător
| ITPlace a răspuns:

Salut!
Ai tras brusc mufa castilor din telefon? Ceva activeaza castile, incearca sa bagi castile si vezi daca prin ele se aude, daca nu ti-a intrat o scama sau ceva, cel mai bine ca sa nu se agraveze problema poti sa te duci cu el in garantie sau la un service autorizat.
24/7 IT Support Center
www.it-place.ro