| Manea_Claudia_1997 a întrebat:

Am un iphone 6 plus se aprinde pana la mar și după apar niște culori pe el și se stinge știrbit, ce problema are?

2 răspunsuri:
| elena97890 a răspuns:

Pot fi multe cauze ale acestei probleme cel mai bine ar fi sa te duci la un service sa iti faca un control la telefon

| s1ge123 a răspuns:

Salut! Poate fi de la placa de baza... de la soft. Poate a ramas fara baterie... Incearca sa il lasi la incarcat si apoi sa il deschizi iar. Daca tot asa face tu nu prea ai ce sa-i faci. Du-te cand ai timp la un GSM Service si intreaba acolo.