| eluiza13 a întrebat:

Am un Lenovo a536 si orice casti as folosi, mi se deconecteaza/ conecteaza incontinuu. Il am de abea o saptamana si asa imi face de a doua zi dupa ce l-am luat. Ce sa ii fac? Funda.

Răspuns Câştigător
| Jhonny22 a răspuns:

Poate fii doua probleme in cazul tau : ori jack-ul s-a dus, trebuie desfacut si vazut poate e desfacut inauntrul jack-ului, are 2 clamite, ori castile nu sunt bune, dar cel mai probabil face asa si cu cele originale, atunci jack-ul e problema tongue

1 răspuns:
| helleneli a răspuns:

Du-l la reparat, nu e ceva ce-i poti face tu