| Assu53 a întrebat:

Salut, are careva idee cum se instaleaza temele pe lumia 620? am luat cateva teme de pe mobile9.com dar n-am idee cum sa le instalez, am incercat sa downloadez direct cu telefonul si zice ca acest format nu este acceptat sau ca nu le recunoaste. Multumesc! tongue

2 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Nu exista teme pentru. Lumia 620, exista doar culori pe care le poti schimba dupa bunul plac, iti poti descarca culori noi pe care telefonul nu le are.Schimbi culorile din setari, foarte usor de gasit.

| Assu53 explică (pentru FuriaGogoasei):

Da de culori stiu, dar uite am gasit astea pe mobile9 si nu stiu ce este cu ele : http://gallery.mobile9.com/c/nokia-lumia-620-themes_5384/1/