| Rommeo a întrebat:

Am un Lg Nexus 5X de cateva zile si nu stiu ce sa fac, daca sa-l pastrez sau nu, pentru ca are aceiasi problema ca si Lg g4, adica problema cu Boot Loop. Dar la g4 stiu ca sunt anumite serii care nu au aceasta problema, stie careva daca si la Nexus 5x exista vreo seria care sa fie fara aceasta problema? sau sa scap de el cat mai repede? Voi ce ziceti?

1 răspuns:
| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, ai intampinat probleme de boot loop pana acum pe el? Eu zic sa ti-l pastrezi daca iti place, LG urile au probleme cu boot loop pentru ca Asa vor cei de la LG, dar crede-ma, daca pana acum nu ti-a intrat in boot loop, nici nu cred ca mai intra. Eu am un A5 2016, ce pot spune? E un telefon superb, ca design, ca Hardware, totul e de calitate. Mi s-au ofert Lg g3 si LG g4 pe el, nu ambele, doi tipi. Unul cu un LG g3 si altul cu un LG g4, crede-ma, din cauza boot loop ului nu l-am dat, si m-am gandit, asta e mai mult decat imi trebuie, asa ca LG urile pot astepta. Eu zic sa ti-vinsi si sa mai pui de la tine, sa-ti cumperi un A5 2016, sau un J5. Bafta.