| JustLiveYourLife a întrebat:

Stie careva cum sa scap cat mai repede de celulita?

5 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Masaj cu orice crema de corp, seara, si sport, daca nu poti sa alergi fa fitness dupa youtube smug

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Celulita? cati ani?thinking ei bine abdomene dieta...fructe legume! tot ce-i sanatos! eu m-am apucat de aceste probleme sau scrie pe youtube celulita sau cum sa scap de celulita sigur iti va da ceva.bafta:*

| HQMada a răspuns:

Manaca multe fructe si fa exerctii o sati prinda bine si o sa te simnti si bine

| LARAaungeoudemon a răspuns:

Daca vrei sa nu ai celulita nu trebuie neaparat sa te indepartezi de la toate prajelile etc.trebuie multa miscare eu mananc orice am 1. 70 si 50 de kg recunosc am avut celulita insa dupa un an de sport am scapat de ea.si asta fara creme minune si dieta.happypeace

| alice_1469 a răspuns:

Mananca peste somon in orice stare(mai putin prajita), evita prajelile si incearca sa mananci cat mai multe fructe si sa faci multa miscare.