| alexronaldo77fde a întrebat:

Am un Microsoft Lumia 535. Am schimbat touch-ul la telefon (la un service GSM) si azi l-am primit. Touch-ul merge greu..Se deschid aplicatiile singure, parca merge in reluare. Am dat 200 de lui sa il schimb. De la ce poate fi? Se poate sa fie un fel de perioada de acomodare? Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| derEinzelgängerWolf a răspuns:

Nu exista 'perioada de acomodare' sau eu nu am auzit vreodata de asa ceva.Du-te maine la service daca mai face telefonul figuri si spune-le sa se uite pe el. Daca refuza sau fac scandal ii ameninti in urmatoarea clipa cu protectia consumatorului si stai tare pe picioare.Pana la urma ai dat 200 de lei(sunt ceva bani). Normal nu ar trebui sa comenteze nimic daca touch-ul nu merge, dar in caz ca te refuza in clipa urmotare te duci la protectia consumatorului si depui plangere.O sa ai de asteptat ceva dar se va rezolva pana la urma.Insa eu sper sa nu ai probleme si sa ti-l bage in service din nou pana merge.Multa bafta!