Întrebare recomandată | Predator30 a întrebat:

Am un Nokia 5230 cumparat recent si am incercat sa instalez pe el Garmin Xt pe el pentru GPS, dar se pare ca am o problema.Cine ma ajuta o sa ii ramana dator ca nu prea am idee ce poata sa aiba!
Deci am instalat garmin pe el am facut totul ca la carte dar cand intru in garmin, intra imi apare GARMIN pentru cine are stie si imaginea ca intra dar imediat imi iese din el si nu se mai intampla nimic, nu stiu ce poate sa aiba.Am modifact sw.unl si celalat dar nu stiu poate ca nu am pus bine folderul sau?

Cine ma ajuta primeste si funda!

Răspuns Câştigător
| ilfenomeno18 a răspuns:

S-ar putea sa nul suporte

| Predator30 explică (pentru ilfenomeno18):

Pai si atunci ce pot sa fac ...sti tu ceva mai bun ca sa imi instalez gps pe el ca as cam avea nevoie ca plec din Tara peste 2 zile si nu stiu cum sa il fac! dar nu cred ca nu il suporta ca mi-l deschide dar dupa 2 sec iese...da-mi o idee te rog si mersi de raspuns deocamdata

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza tot si mai faci o data totul. Vezi ca trebuie bagat crack si la formatarea cardului si la program.

| ilfenomeno18 a răspuns:

Exista aici: http://romania-inedit.3xforum.ro/topic/... _Download/ tot ce ai nevoie pentru GPS. Se poate instala pe el
, Sygic, NDrive, OVI maps.

| Predator30 explică (pentru ilfenomeno18):

Am incercat site-ul nu merge...

| ilfenomeno18 a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/topic/626983-nokia-5230-soft-gps/ ia vezi asta merge daca da citete tot de acolo

| Predator30 explică (pentru ilfenomeno18):

Ilfenomeno18 am incercat acum cu Sygic Drive l-am instalat de pe site-ul care mi l-ai dat prima data si cand dau pe el nici macar nu intra doar se incarca asa ceva nu am vazut ...telefon nou si sa nu pot instala gps ...Mersi mult ilfenomeno18 oricum pentru cat m-ai ajutat imediat te trec si la utilizatorul anului

| ilfenomeno18 a răspuns:

Mersi mult ori cum imi pare rau ca nu team putut ajuta mai mult sper sa poti rezolva problema iar ca un ultim pont daca nu-i dai de cap artrebui sa te dici la magazinul de unde l-ai cumparat si sa le spui sa te ajute si poate o sa se rezolve problema

| Predator30 explică (pentru ilfenomeno18):

Mersi mult am sa incerc si aceasta maine ca poimaine nu mai pot ca plec din Tara si sper sa ii dau de cap daca nu trebuie sa imi cumpar un Gps de la Serioux sau o sa vad. sper sa ii dau de cap altfel am aruncat bani pe un telefon pe care nu il pot folosi doar pentru vorbire dar eu ma gandeam ca o sa il folosesc mai mult pentru gps de aceea l-am cumparat nu prea ma pricep eu asa bine la ele de aceea poate nici nu reusesc insa am respectat tot ce spunea tutorialele ...Mersi fain inca odata! ..Respect!

| razboinicu2016 a răspuns:

Sunt telefoane la care merge si la care nu poate telefonul tau este unul la care nu merge

| Predator30 explică (pentru razboinicu2016):

Pai nu inteleg de ce nu merge ca are integrat A-GPS...care ar fi problema? de ce nu ar merge?

| Predator30 explică (pentru razboinicu2016):

Si stiti ce e cel mai interesant ca imi intra in Garmin dar imi Apare interfata aceea cu Garmin si dupa 2 sec iese ...si specific telefonul este nou si am vorbit cu cei din magazin si a zis ca trebuie sa mearga...dar nu stiu ce sa mai fac