| Xulescu91 a întrebat:

5230 - Nu se poate deschide poate deschide din motive de siguranta!
Am o roblema cu telefonul meu.Anumite programe nu mile deschide "din motive de siguranta". De exemplu acum mi-am instalat GPS-ul Garmin. si cand incerc sa intru in el imi apare : "nu poate fi deschis din motive de siguranta"
Cum as putea sa imi instalez si eu Garmin pe 5230? Stie cineva de unde sa iau unu si sa nu mai am aceasta problema?

1 răspuns:
| itwentbad a răspuns:

5230 este Nokia care are sistem de operare windows.
la android acesta problema se putea rezolva din setari, incearca sa vezi daca gasesti ceva la ' siguranta ' (permisiuni aplicatii) si daca nu, asta e...sad