| Barbulescu_Natasa_1998 a întrebat:

Am un Nokia c3 si mi s-a blocat cand l-am reaprins era in alta limba si toate setarile erau sterse totul era schimbat nu mai aveam pozele lui, muzica, jocurile etc. ce credeti?

Răspuns Câştigător
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Poate ai umblat la setari si ai dat la resetare din fabrica.Acolo ai doua optiuni, ori ii dai sa se reseteze din fabrica doar setarile, ori sa se reseteze tot...setari,sa-ti stearga poze, muzica, etc. Daca ai facut asta, nu mai poti sa le aduci inapoi.

| Barbulescu_Natasa_1998 explică (pentru AnonymousTPU007):

Dar nu mai pot intra nici pe net si alte lucruri si nu am resetat nimic mi s-a blocat pur si simplu cand umblam pe el

1 răspuns: