| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia lumia 635 (windows 10 preview ) si vreau sa pun un cod(numeric sau model) la deblocare, dar nu am gasit in setari si ma gandeam ca stiti voi vreo aplicatie( pentru cei care nu stiu nu am magazin play, deci daca nu aveti windows phone nu raspundeti)
FUNDA

7 răspunsuri:
| LaccboGaming a răspuns:

Scrie in magazin play : screen locker sigur o sa gasesti.

| anonim_4396 explică (pentru LaccboGaming):

Scuze ca iti zic: esti tampit? doar ce am zis ca nu am magazin play...e diferit de android straight face te rog sa te sinuciziwinking

| LaccboGaming a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut si eu un Nokia nu stiu cum se numeste store-ul ce nu intelegi scrii in store al tau screen locker.

| anonim_4396 explică (pentru LaccboGaming):

CRezi ca daca gaseam, mai puneam intreabrea aici? straight face Noroc ca m-a ajutat Cortana...

| Akihito a răspuns:

Eu folosesc CM security pe android cred ca e si pe Windows Store, e antivirus + aplicatie de blocare. Imi place ca poti bloca doar anumite aplicatii.

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Păi caută la Market adica cum se numeste aplicatie infine. Si scrii acolo " Deblocare ecran " si daca gasesti foarte bine happy

| anonim_4396 explică (pentru CiocolataCuOreo):

Nu o sa intelegi pana nu iti iei windows phone laughing marketul asta e complicat si nu exista prea multe aplicati, merci oricumwinking