| anonim_4396 a întrebat:

Am un nr de Orange si mai am 2 euro credit pe el si sunt in perioada de gratie care imi expira pe 31 mai 2014. intrebarea mea este ca daca cumpar acum cu cei 2 euro perioada activa pentru o luna atunci mi se ma dezactiveaza nr pe 31 mai? sau peste o luna?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu cei 2 Eu nu poti cumpara nimic. Cea mai mica plata la Orange este cu 3 Eu si se activeaza pentru inca 15 zile. Eu zic sa mergi la un magazin Orange cu inca 2 Eu si sa-ti activeze o optiune cu 4 Eu (600 minute in retea si 20 nationale).

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Da, daca vei cumpara perioada activa, vei primi perioada de activitate de 30 de zile si perioada de gratie de 7 zile.
O zi buna,
Orange Helper