| Ionut_Razvan_2001 a întrebat:

Am un Philips s396 si nu mai mi se aprinde absolut deloc,ar avea probleme cu bateria, as avea mare nevoie de un raspuns, Multumesc!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Schimbă-i bateria. Mergi cu telefonul în service.

| Ioana035 a răspuns:

Scoate-i bateria si dupa pune-o la loc. Si eu am patit asa de multe ori, dupa pornea. Daca nu incearca sa vezi daca gasesti o baterie noua sa cumperi, sau du-te la un specialist (in magazinele de electronice sau la Orange, Vodafone, telekom etc.)
sper ca te-am ajutat!

| Claudiu_Josan_1969 a răspuns:

Uita-te ce model e bateria, ar trebui sa scrie pe ea si cauta pe net modelul si ia una noua.