| JusTPauL a întrebat:

Am un Samsung A51 și l-am formatat. Acum pe ecran nu se mai vede ca înainte. Se vede mai mult întunecat, mult contrast de negru.
Când deschid camera parca este night vizion asa se vede.
Știu ca a mai avut cineva la un telefon luat de nou, a mers cu el de unde l-a luat și a setat ceva și a fost ok.
Știți cum as putea rezolva problema asta la setări nu găsesc, are funcția alb negru sau dark mod dar nu e de la ele pentru ca are culoare dar e întunecată, cu mult negru.

2 răspunsuri:
| Darius50boss a răspuns:

Poate este activ mod econom

| Darius50boss a răspuns:

Poate este stricat ecranul