| ovidiu33b a întrebat:

Am un Samsung A6 3000 mAH si imi arata ca e problema la cablu plus ca cateodata se descarca bateria de la 28 /100 la 2, sau 4/100 este bine daca iau un fast incarcator? Nu imi afecteaza telefonul?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Din ceea ce spuneti este posibil ca acumultorul telefonului sa fie uzat si sa necesite schimbare, recomand tot un acumulator original!
Cablul si incarcatorul este adevarat ca si ele se strica in timp.
Chiar am intalnit 1 sau 2 cabluri de date care s-au defectat pana acum.