| Gabriel_Daniel_1999 a întrebat:

Am un Samsung Galaxi S5 și nu știu cum sa fac ca atunci când suna sa îmi spună numele apelantului.

1 răspuns:
| JackDanielTime a răspuns:

O mica observatie"... Galaxy". Pai, memoreaza numerele de telefon pe care le folosesti mai des, iar cand te va apela cineva iti va aparea si numele pe care l-ai stabilit tu mai devreme.
La fel se va aplica si cand vrei vrea sa suni pe cineva, dar ma mir cum de nu stii lucrurile astea cand ti-ai luat un telefon relativ performant