| Nuzicnume a întrebat:

Salutare!
Nu stiu de ce când ma suna cineva îmi spune cu voce tare robotul numele apelantului, cum dezactivez opțiunea la iPhone? + atunci când fac screenshot nu îmi mai apare poza făcută pe moment ca sa o editez sau sa o șterg, doar se salvează in poze și se aude sunetul ca face poza... Cum activez ca blițul să se aprindă când ma apelează cineva?

2 răspunsuri:
| PinkpandaAnnaidk a răspuns:

Trebuie sa dai la setari si o sa apara pe undeva ce poti face si ce poti schimba sper ca te-am ajutat!

| Nuzicnume explică (pentru PinkpandaAnnaidk):

Mai bine nu se putea