| adrybubuok a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace plus si il am de mai putin de 1 an. si de cand mi-am pus wifi am dat actualizare automata la aplicati. si dintr-o data mi s-a actualizat play muzic. si nu mai am nici o melodie pe care o aveam. imi zice melodia nu poate fi redata. si nu stiu cum sa imi iau inapoi aplicatia care o aveam. era cu un cd si o nota roz si acuma e cu o casca portocalie.

3 răspunsuri:
| Neya a răspuns:

Acelasi telefon am si eu. Actualizare automata am dat, dar nu mi-a facut nimic la aplicatie. Dupa parerea mea acea aplicatie este de pe telefon si asa ramane, nu o poti sterge sau actualiza. Daca a ta este de pe market, poti intra si poti da dezinstalare actualizari.

| dikaaa a răspuns:

Aveai net pe mobil? Daca mai sti data cand ai luat melodiile intra in istoric si acolo vei vedea site-ul.
Succes

| MikeZG a răspuns:

Reinstaleaza aplicatia.