| Anonimus01 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace si as avea si eu nevoie de niste recomandari de jocuri :* Fundaa

Răspuns Câştigător
| MickyloveAndySixx a răspuns:

Pou,Talking Tom Cat, Repulze, Microbe Game, Clash Trip Racing Nation Saga, Swift Adventure, Apocalypse Pluto, Spartans vs Zombies Defense, Ski & Snowboard 2013, Badayer Racing, 100 Doors: Parallel Worlds, Run Run Bear II, Zombie Run HD... etc! sunt multe! laughing

DISTRACTIE PLACUTA!winking

5 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Pou
temple Run
subway surf
Restul gasesti in Google Play.

| MD0 a răspuns:

Depinde si de gusturi. poti cauta in magazin play ca sa iti alegi strict ceea ce iti doresti dar eu o sa iti dau o lista de jocuri :
- Angry Birds
- Star Battalion
- Fifa ( care vrei tu )
- Sims ( tot care vrei tu )
- Cat war 2
- Bouncy Seed
- Pac man

| gbgabi a răspuns:

Poti cauta in Magazin Play..sunt o multime de jocuri diponibile, acum nu stiu si ce genuri iti plac happy

| Anonimus01 explică (pentru gbgabi):

Scuze, voiam sa spun care sa le downloadez de pe pc, pentru elwinking

| Niklaus a răspuns:

Pou, Logo Quiz, sunt jocurile pe care le joc pe telefon