| kiki_4668 a întrebat:

Am un Samsung galaxy fit si am intrat cu el in apa cam 2 minute si era ecranul alb am scos bateria l am lasat la soare si seara am incercat sa l pornesc dar cum tot l am pornit nu mia merge deloc. Oare daca il duc la garantie imi poate face ceva la el.sau cat ar costa daca se poate repara?

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

Depinde ce e stricat la el si cat de scumpa e piesa de inlocuit
Între 30--100-200 lei

1 răspuns:
| Cristina64 a răspuns:

Eu asa am patit la un telefon cu touch(LG) si l-am dus la reparat, pentru ca nu mai era in garantie si m-a costat 50 lei...dar cred ca depinde de telefon si app: dupa 2 saptamani, s-a dus de totlaughing)