| BogdanCabau a întrebat:

Am un Samsung galaxy note 4 și de azi a început sa îmi meargă foarte rău... Se blochează când întru în orice aplicație și câteodată se restartează singur... Am șters tot și am revenit la setările din fabrica și tot așa.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ababei_Andrei_1999 a răspuns:

Intreaba un prieten care se pricepe, alta solutie nu ai, doar sa il duci la GSM. Funda?

2 răspunsuri:
| BogdanCabau explică:

Nu am garanție... Iar sa îi pun eu softul mă tem sa nu îl stric cu totul

| Ababei_Andrei_1999 a răspuns (pentru BogdanCabau):

Intreaba un prieten care se pricepe, alta solutie nu ai, doar sa il duci la GSM. Funda?

| Ababei_Andrei_1999 a răspuns:

Trimitel la garantie (daca ai) daca nu, ai putea sa ii mai pui o data softul, de unul singur, daca il duci la un GSM o sa te coste ceva, dar daca ai garantie cu atat mai bine, la probleme ca acestea sunt nevoiti sa ti-l repare sau sa iti dee unul nou. Sper ca ti-am fost de ajutor.