| OanaMaria2 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 plus si de cate ori adaug un contact nou sau sterg un contac mi se inchide.Imi puteti spune cauza sau daca ati patit si voi ceva asemanator si ce ati facut? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu este adevarat ce zice Elena.
inainte de a face pasi mei, salveaza tot din telefon inclusiv agenda.
mergi in setar-backup si resetare si faci o resetare.
daca telefonul nu mai are garantie te pot ajuta eu cu androiduri cate vrei.
daca nu reusesit anunta-ma
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o problema de soft. Poti sa-l resoftezi singur, sau sa il duci in service. Exista pe net tutoriale si in limba romana in caz ca vrei sa faci singur asta. Dar daca crezi ca nu te poti descurca, atunci mai bine mergi la service cu el si ti-l vor face ei.

O zi placuta!

| CatalinaElenaM a răspuns:

Este o problema de soft, trebuie trimis in service pentru resoftare.