| geoqwaz a întrebat:

am un Samsung galaxy s6 edge si am o problema cu camera, cand o deschid scoate un sunet ciudat si nu stiu din ce cauza. Imi puteti spune cauza? ati mai patit asta?

5 răspunsuri:
| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Sunetul pe care il auzi este de la focalizarea pe care camera o face.Cand deschizi aplicatia *Camera* telefonul focalizeaza automat.Nu are nimic telefonul.Focalizarea face camera sa face pozele clare, adica le focalizeaza.

| XoMihaiRomanXo a răspuns:

La fel si la mine, solutii ceva?

| motzk1 a răspuns:

Aceasi problema o intampin si eu. Solutii a gasit cineva?

| Ionut_Marius_1989_W6u1 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu ceva solutii?

| Pop_Marius_1998 a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url aici găsiţi răspunsul.