| AlexIordache2002 a întrebat:

Am un calculator care dupa 6-7 minute de le pornire se inchide.Imi puteti spune de ce?

Răspuns Câştigător
| DjNick112 a răspuns:

Da, e posibil sa ajunga la o temperatura mare procesorul si sa se stinga din cauza asta, sunt mai multe programe cum ar fi speedfan sa verifici temperatura la procesor, cel mai probabil de la asta si trebuie sa schimbi pasta termoconductoare

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Ceva caldura. Verifica si curata praful de prin el si pasta termoconductoare de la procesor. Daca nu te pricepi cauta pe cineva care cunoaste.