| Twinkle a întrebat:

Am un Samsung galaxy s4 si de curand l-am scapat si i-am zgariat foarte tare parte gri de metal de langa ecran, cat costa sa o inlocuiesc si se poate inlocui doar acea parte?

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

In primul rand ala nu e metal e plastic.Trebuie sa schimbi corpul principal al telefonului care contine si partea laterala a telefonului.Nu cred ca va costa mai mult de 70 de lei

| Twinkle explică (pentru hp8510p):

E zgariat chiar in partea din fata, de langa ecran, si partea aia intra in corpul principal?

| LorenaLoveU a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi toata fata, sau cel putin asa am facut eu la un S4 mini. Pe mine m-a costat 150 lei, dar pentru ca e ecranul mai mare, s-ar putea sa te coste si 200. Funda?