| Camiiiiiiiiii a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 si de la un timp mi se activeaza singure datele mobile. Cum as putea rezolva?

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu se rezolva numai daca repui softu din nou. Atunci va merge

| Gabriel124 a răspuns:

Am si eu tot un Samsung S4 imi activeaza datele automat atunci cand uit datele active datorita faptului ca am si Wi-FI activ.
Atunci cand ramine fara semnal WI-FI datele se vor activa automat.
Verifica de fie care data cand esti pe Wi-FI sa dezactivezi datele.
Si cand esti pe date sa dezactivezi WI-FI.
Si nu ar mai trebui sa faca.