| Calarasu_Isabel_1987 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 si de cateva saptamani, datele mobile se activeaza singure. Stiti cumva de ce si daca pot face ceva?

Răspuns Câştigător
| TheCosmin02 a răspuns:

E ceva din memorie. leai scapat pe jos poate sau a suferit un soc sau ceva gen...
dul la un servis de telefoane sa til faca.
nu e de la cei de la abonament sau ceva gen pentru ca nu are cum.

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Daca esti pe abonament suna la ei si zi-le sa le dezactiveze.

| Calarasu_Isabel_1987 explică:

Multumesc... dar ai vreo idee de ce se activeaza singure?

| TheCosmin02 a răspuns (pentru Calarasu_Isabel_1987):

E ceva din memorie. leai scapat pe jos poate sau a suferit un soc sau ceva gen...
dul la un servis de telefoane sa til faca.
nu e de la cei de la abonament sau ceva gen pentru ca nu are cum.