| Mainbug a întrebat:

Am un Samsung galaxy s5 de 2 ani jumate. Nu i-am schimbat bateria pana acum si nici nu prea l-am folosit la intensitate maxima (jocuri sau aplicatii care cer mult). Dupa o zi obisnuita de folosire ( whatsapp, mesaje si putin net) ajung cu el acasa cam la 20%. E ok sa tina asa? Dupa 2 ani jumate?

3 răspunsuri:
| Rpgdei a răspuns:

Tine chiar bine, eu îl încarc de 2 3 ori pe zi cu o baterie de 5 luni
Dar ar fi bine sa o schimbi, nu e scumpă.
Funda?

| Mainbug explică (pentru Rpgdei):

Inca nu as da 60 de lei de acum. astept sa se mai duca din autonomie

| Rpgdei a răspuns (pentru Mainbug):

Ar putea sa Îți afecteze și telefonul happy și nu cred ca ai vrea. S5 și în momentul de față e un telefon bun fi folosit