| SarcasmBoy a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy Gio S5660, stiti vreo smecherie prin care pot face bateria sa tina putin mai mult pentru aplicatii?
De exemplu daca vorbesc la el ma tine si 2 zile dar daca activez wireless ul si folosesc 1-2 aplicatii in 2 minute ajung cu el de la baterie full la 0. L-am resoftat de 2 ori pana acum, ultima oara chiar pentru un update dar nu vad nici o schimbare.

1 răspuns:
| Gruia_Cristiana_1996 a răspuns:

Eu nu am acelasi telefon, dar mi s-a spus ca la orice telefon trebuie sa il pui la incarcat prima oara minim 8 ore ca sa ai baterie mai buna! Sper ca te-am ajutat!