| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S6 Edge si efectiv mi s-a blocat ecranul cand stateam pe el, asa brusc. Am incercat sa il opresc si nu merge, am incercat hard reset si da acelasi rezultat. Sa nu mai zic ca s-a incins foarte tare. Ce sa fac?!

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Stai ca nu mai inteleg.Deci s-a blocat, asta in inteles se mai intampla la orice smartphone, dar cum adica ai vrut sa-i dau hard reset?! Ai zis ca ai incercat sa-l opresti SI NU A MERS, iar hard reset-ul se face doar din Recovery si ca sa intri in Recovery ctrebuie sa ai intai de toate telefonul inchis happy Explica mai bine