| mariusinho998 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Y 5360 si as vrea sa stiu daca pot face rost de internet gratis nelimitat sau macar pentru o perioada de timp. Mai demult aveam un Sony Ericsson mai vechi insa desi nu aveam credit internetul functiona nelimitat fara sa am vreo optiune activata ( nu prea puteam face multe lucruri pe net dar functiona).

1 răspuns:
| drujban12345 a răspuns:

La Sony iti mergea ca aveai Mb asa imi mergea si mie pe un tel in fine pe Samsung galaxy y (young ) merge cred daca ai MB sau porti prin wifi