| SkillllzxD a întrebat:

Acum vreo 5 luni mi-am cumparat un telefon Samsung Galaxy Grand Neo Plus de la DigiMobil. Mi-am luat si abonament tot de la ei (DigiMobil Optim 2). Acest abonament are 3GB de internet care merg la viteza 3G si apoi nelimitat dar cu o viteza foarte mica cu care nu poti vedea nici macar un videoclip pe YouTube. Nu stiu de ce acum o luna aveam internet 3G nelimitat mereu. Am consumat vreo 5GB si viteza internetului era tot 3G, iar acum am din nou cate 3GB de internet 3G si apoi nelimitat dar cu o viteza extrem de scazuta. Intrebarile mele sunt:
1)De ce aveam internet 3G nelimitat chiar daca am consumat mult mai mult?
2)Pot face ceva sa se mai intample? Sa am nelimitat internet la viteza 3G?
Multumesc!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Poti intreba asta la Digi.