| KeZiki a întrebat:

Am un Samsung galaxy y GT-s5369 cu android 2.3.6 si nu imi instaleaza cateva aplicatii si jocuri.dau insatll si dupa aceea imi apare aplicatia nu este instalata.si nici nu cred ca e de la android deoarece sora mea are unul mai vechi ca al meu dar ei nu ii face asa plzz ajutor, DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Poate nu mai ai memorie in telefon
poate aplicatia nu e compatibila cu telefonul tau ( de ex subway surfers nu iti merge, temple run.)

| DaffyDuck a răspuns:

E de la compatibilitatea telefonului. Si soramea are Samsung Galaxy Y si nu merg multe jocuri pe el. eu am Samsung Galaxy Young si merge orice pe el. Are android 4.1.3