| KeZiki a întrebat:

Am un Samsung galaxy y GT-s5369 si nu imi instaleaza cateva aplicatii.De la android nu e (m-am informat eu) si m-am uitat la reclama de la Nokia lumia 625 era temple run 2 si totusi avea windows iar jocul e de android daca mi-as pune si eu windows as putea sa joc acele jocuri sau macar telefonul meu rezista la asa ceva? Am citit ca windows-ul e mai stabil ca android plzz. A da la mine ruleaza un android 2.3.6. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Imi pare rau dar Temple Run nu poate rula pe galaxi y pentru ca e prea slab, iar temple run exista si pentru windows si pentru android si pentru ios. Apropo, nu e asa usor sa iti bagi windows pe un telefon, fi serios...

7 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Eu ma refeream sa iti pui windows pe un telefon fara acest sistem de operare, tu asta ai intrebat, daca poti sa pui windows pe galaxi,

| ArmywCode a răspuns (pentru AlexL28):

Am inteles gresit, scuze puppy dog eyes oricum nu merge e imposibil happy

| AlexL28 a răspuns (pentru ArmywCode):

Nu-i bai laughing

| RobertFHC a răspuns:

Telefon ca al tau are si frate'miu si ii merge temple run 2. mergi si tu cu telefonul la un service.

| KeZiki explică (pentru RobertFHC):

El a mers la service sau nu?

| RobertFHC a răspuns (pentru KeZiki):

L-a luat de la eMAG, adica n-a mers happy

| ArmywCode a răspuns:

Nu ai cum sa schimbi sistemul de operare, oricum iti recomand Nokia lumia 525, merge temple run 2 asphalt 8 etc etc etc big grin