| oua a întrebat:

Am un Samsung tab 2 android 4.0 si nu mai merge sa caut ceva pe net sau cand intru pe youtube, mes, google, facebook... imi spune "mesul, youtube... s-a inchis" la toate astea care au legatura cu internetul. ce o fi?

2 răspunsuri:
| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Reinstaleaza androidul si iti va merge sigur, nu uita sa faci backup inainte:d

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

| AlexComan a răspuns:

Poate nu iti este activat Wi'Fi'ul, Nu ai 3G... Sau poate merge doar la anumite ore