| anonim_4396 a întrebat:

Am un Sony xperia E si vreau sa intreb unde gasesc fisierele descarcate de pe PC sau alt telefon (am cautat peste tot nu gasesc unde se duce muzica...)

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

In mod normal fisierele se duc in "Fisierele mele"-"Toate fisierele"-extSdCard/sdcard (in functie daca ai sau nu card introdus in el).

| mariusgabi a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Pai asta e problema eu nu gasesc acest fsisier unde se duc celelalte fisiere pe care la bag eu...

| AllinaDaniella a răspuns (pentru mariusgabi):

In acest caz te sfatuiesc sa dai o resetare generala, posibil sa fie o eroare de soft.