| Cumintzel a întrebat:

am un telefon Samsung si am vrut sa caut o melodie si am cautat-o la fisierele mele si nu am gasit-o acolo. unde gasesc si restul de muzica care nu este la fisierele mele? dau funda.

6 răspunsuri:
| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Gasesti in Fisiere primite sau Recived Files

| Lil2828 a răspuns:

Depinde ce model de Samsung...dar ai putea sa dai [daca ai card] pe memoria cardului si iti arata fisierele din el si dai la muzica si gasesti acolo. Daca nu ai card, poti cauta la memoria telefonului si o sa iti arate niste fisiere si dai pe cel de muzica si acolo e happy Stiu ca si eu am patit ca tine happy Sper ca te-am ajutat big grin

| Cumintzel explică (pentru Lil2828):

Cum dau la fisierele de pe card?

| Lil2828 a răspuns (pentru Cumintzel):

Dar ce model de Samsung ai? happy

| Cumintzel explică (pentru Lil2828):

Samsung galaxy s advance(I9070).