| SpArTaCuS7 a întrebat:

Am un Sony Xperia J, merge bine, il am de 2 luni, nu face figuri, dar de la un timp de 2-3 zile, am fost in Serbia si mergea semnalul Roaming, cand am ajuns acasa, semnalul nu mai mergea, adica nu aveam semnal de loc, am intrat la setari, si am dat cautare de retele si imi apare doar Vodafone si Orange, nu stiu ce sa fac, ajutati-ma si voi, va rog!

1 răspuns:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Cel mai bine te duci in magazinul companiei de telefonie la care esti abonat.