| thalyslly a întrebat:

Am un tel lumia 820, l-am scapat pe jos si s-a stricat touchul, l-am dus la reparat,l-am adus acasa.e acum vine problema am sunat o prietena a mers, am bagat castiile sa acult muzica si dupa cand sun nu mai aud nimic, doar daca bag castile. persoana pe care o sun aude bine doar eu nu aud si nu inteleg de ce.am verificat setarile, i-am dat si rev la set din fabrica si nu merge.stie cineva de ce?

2 răspunsuri:
| Andrei123123 a răspuns:

Probabil ti s-a stricat difuzorul. Daca s-a stricat si touch-ul probabil si difuzorul. Acuma depinde daca la cei care l-ai dus la reparat si-au dat seama de problema. Daca le-ai spus ca s-a stricat NUMAI touch-ul inseamna ca numai aia au facut. Pacat ca n-ai putut sa verifici inainte daca s-a stricat difuzorul. Cand ti se strica touch-ul e mare problema.
Dupa mine ar fi bine sa il duci la reparat din nou si sa le spui la oamenii care il repara ca difuzorul nu merge si ca nu ai avut de unde sa stii pentru ca touch-ul s-a stricat in momentul ala.
Sper ca te-a ajutat raspunsul meu. big grin

| thalyslly explică (pentru Andrei123123):

Omule a mers difuzorul dupa ce l-am luat de la reparat am dat un apel apoi am acultat muzica la casti si nu a mai mers, da la muzica daca ii dau drumul merge