| Cosmin_Andrei_1994 a întrebat:

Am un telefon Allview H2 Qubo Quand Core si mi se incarca doar cand e pornit, cand e inchis nu arata nimica ca se incarca e oare asa modelul?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Dar se încarcă chiar dacă nu îţi arată nimic? nu e normal, la orice telefon când e închis trebuie să arate că se încarcă, chestia asta cel mai bine întrebi la garanţie sau te duci cu el la un GSM

| Cosmin_Andrei_1994 explică (pentru Evolution):

Mersi de raspuns doar la prima incarcare nu arata laughing, la a doua incarcare a inceput sa arate ciudat.