| AMALIA990 a întrebat:

Am un telefon ALLVIEW P5 QMAX si i-am spart fara sa vreau ecranul si nu mai merge touchu si vreau sa imi scot ce mai am pe el prin cablu USB dar nu merge pentru ca ar trebui sa accept pe laptop sa se conecteze prin cablu USB si nu am cum. Ce sa fac sa imi recuperez ce am pe telefon?
Funda la cel mai de ajutor raspuns! kisswinking

2 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Out topic qmax are aceleasi specificatii ca la p5, p6 quad x1soulmini doar ca ecranu e urias la qmax marog, de ce ai optat pentru qmax?

| AMALIA990 explică (pentru d3javw):

Inainte sa imi iau telefonul nu ma gandeam la un model anume! Eu voiam sa aiba ecranul mare si cand l-am vazut pe asta l-am luat pentru ca avea si meniul misto si imi placea si aspectul! Inafara ca mi s-a spart ecranul nu ma plang de el deloc, mergea super bine pe orice aplicatie si pe internet 3G!