| Stroe9 a întrebat:

Am un telefon HTC Desire 320. fac poze cu el dar cand le copiez pe laptop imi apar "culcate".din ce cauza? si ce trebuie sa fac sa remediez?

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Asa imi apar si mie, am Galaxy Grand Neo, insa le poti pune pe verticala exact de la deschizatorul de fotografii.winking

| IulianFTW a răspuns:

Iti apar culcate pentru ca probabil poza a fost facuta cu telefonul la orizontala, atunci imaginea are alta rezolutie.Deschide poza cu programul respectiv de la windows si are acolo 2 butoane de o intorci cum vrei!