| BeeaBeea a întrebat:

Am un telefon HTC Desire 510 si de saptamana trecuta intampin niste probleme : nu-mi recunoaste incarcatorul,nu-mi recunoaste castile,music player-ul se opreste,se da inainte,pe scurt face ce vrea el, si cateodata mi se mai inchide tastatura in timp ce scriu sau mi se aprinde difuzorul singur.Am incercat sa-l resetez din fabrica de 2 ori pana acum si din ce am observat:se remediaza o problema si incepe alta din cele enumerate mai sus. Spuneti-mi ce sa fac.

1 răspuns:
| RoyalJakiro a răspuns:

Dacao resetare a sistemului nu a rezolvat problema, atunci singura solutie iti ramane de a reinstala OS-ul. Bafta!